На Сумщині рятувальники разом з поліцейськими навчають школярів життєво важливим правилам безпеки

На Сумщині рятувальники разом з поліцейськими навчають школярів життєво важливим правилам безпеки

Щоб запобігти дитячому травматизму внаслідок небезпечних подій та навчити підростаюче покоління правилам безпеки, свої зусилля об’єднали працівники підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної поліції. Ще з 13 вересня у навчальних закладах області тривають інтерактивні тематичні уроки «День з поліцейським та рятівником».

15 вересня до цих пізнавальних заходів долучилися учні Тростянецької школи № 5, Лебединської школи № 7, Глухівської школи № 1, Шосткинської школи № 11 та Великописарівської спеціалізованої школи ім. І.М. Середи.

Представники оперативних служб провели застережні бесіди з підростаючим поколінням з правил безпечної поведінки вдома, на вулиці та на відпочинку, у тому числі дітей ознайомили з алгоритмом дій при пожежі та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Також були проведені тренування з евакуації школярів з педагогами на випадок виникнення небезпечної події у навчальному закладі. А у м. Тростянець й самі рятувальники відпрацьовували реагування на такі ситуації.

Присутніх ознайомили зі спецтехнікою та спецобладнанням, яке допомагає визволяти людей із різних небезпек. Також продемонстрували як приборкується загоряння вогнегасником та за допомогою пожежного ствола. Кожен бажаючий зміг спробувати ліквідувати умовну пожежу.

Рятувальники разом з поліцейськими та освітянами продовжують проводити на території Сумщини інформаційно-профілактичні заходи з дітьми. Оскільки головна їх мета навчити підростаюче покоління як уникати небезпек та правильно діяти у екстремальних ситуаціях.

Головне управління ДСНС України у Сумській області

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *