Потяг “Суми-Київ” робитиме на своєму шляху на 4 зупинки менше

Потяг “Суми-Київ” робитиме на своєму шляху на 4 зупинки менше

З 28 березня потяг “Суми-Київ” і подовжений “Суми-Вінниця” більше не зупинятимуться на чотирьох станціях: Білопілля, Бахмач, Ніжин і Дарниця. Інформація про це з’явилася на сайті “Укрзалізниці”.

Доктор економічних наук у галузі транспорту та експерт громадської організації, яка вивчає транспорту інфраструктуру Дмитро Власенко каже, що цей потяг, заявлений як “Інтерсіті”, вже кілька років не виконує норматив швидкості, встановлений для цієї категорії. І тепер, аби підігнати графік руху під нормативи, планують скасувати зупинки, які забезпечували пасажиропотік.

“Потяг прискориться на 15 хвилин. Люди їздили, зокрема і мешканці Сум до Ніжина. Багато мешканців Сумщини вставали не на Київпас, а на станції Дарниця, тобто ті, кому потрібно на лівий берег, і сідали люди там. Скасування зупинок – це не вихід, потрібно ремонтувати колію. Приклад – дільниця Конотоп-Ворожба, вона електрифікована, але її треба трохи підрихтувати середнім ремонтом і підвищити експлуатаційну швидкість. Другий варіант – це зниження категорії до регіонального експреса”, – говорить доктор економічних наук у галузі транспорту Дмитро Власенко.

Два місяці тому Суспільне відправляло запит до “Укрзалізниці” з проханням прояснити ситуацію із часом слідування потягу “Суми-Київ” – відповіді досі не отримали. 1 березня направили запит щодо причин скасування зупинок.

Авторка – Олена Рашевська

pravda

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *