Куди спрямують бюджет Сумської міської ТГ у 2021 році?

Куди спрямують бюджет Сумської міської ТГ у 2021 році?

Бюджет Сумської міської ТГ на 2021 р. має соціальний і медичний напрямки. Витрати в сумі понад 130 млн грн передбачені на медицину, адже наступний рік у Сумах оголошено роком підтримки саме цієї сфери. Про це розповів очільник Сум Олександр Лисенко.

Також у повному обсязі розраховані витрати на компослуги та енергоносії — 118,3 млн грн. Залишили програму фінансування придбання житла учасникам АТО (це 21 млн грн). 15 млн передбачено на ремонт ліфтового господарства багатоповерхівок.

«Виділені кошти на реконструкцію скверу «Дружба», це невелика сума, але будемо починати роботи, продовжимо реконструкцію парку ім. Кожедуба. У бюджеті громади на наступний рік передбачені кошти і на ремонт пішохідного переходу в центрі міста, і ремонт житлового фонду. У порівнянні з минулим роком збільшили фінансування на ремонт доріг, за кількістю об’єктів кілька зменшена програма ремонту прибудинкових територій, проте будемо працювати і в цьому напрямку. На реконструкцію полігону ТПВ виділено 38 млн грн, а також певна сума коштів буде спрямована на реконструкцію міських комунікацій», — повідомив Олександр Лисенко.

pravda

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *