У Сумській області померла жінка, яка приїхала в лікарню проситися на госпіталізацію

У Сумській області померла жінка, яка приїхала в лікарню проситися на госпіталізацію

У місті Путивль в Конотопському районі на території місцевої лікарні померла 63-річна жінка, яка проходила лікування у приватного сімейного лікаря. Жінка мала проблеми з органами дихання, та її кілька днів не могли “прилаштувати” у відділення, де лікують пацієнтів з COVID-19.

Про це повідомляє місцева газета “Путивльські відомості”. Смерть пацієнтки настала в середу, 18 листопада, коли вона прибула на територію лікарні. Директорка лікарні “Путивльська ЦРЛ” Світлана Семененко повідомила, що на рентгенологічному знімку у пацієнтки був виявлений бронхіт. Однак, за її словами, це не виключало пневмонію, яку знімок не показав. “Можливо, клінічно, пневмонія була, але не рентгенологічно”, – каже Світлана Семененко.

Медикиня також повідомила, що до цього сімейна лікарка намагалася знайти вільні місця в лікарнях, відведених для лікування пацієнтів з коронавірусом. Чому її не змогли госпіталізувати раніше, зараз з’ясовується. Крім того, ПЛР-тест жінці було зроблено в лікарні, проте на момент її смерті результатів аналізу ще не було.

pravda

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *