«Сила і честь” з новим керівником обласної парторганізації йде на вибори.

«Сила і честь” з новим керівником обласної парторганізації йде на вибори.

25 червня відбулася обласна звітно-виборна конференція партії «Сила і честь” Ігоря Смешка. Після звіту про виконану роботу присутні обрали делегатів на майбутній з’їзд партії, а також – нового керівника обласної партійної організації «Сила і честь».

Ним став Андрій Кисіль, підприємець, депутат Сумської обласної ради.

Подякувавши делегатам партійної конференції за висловлену довіру, Андрій Кисіль зазначив: « На сьогодні наше головне завдання – переконати простих людей у тому, що партія «Сила і честь” – це партія абсолютно нової формації, партія, яка далека від політичних інтриг та домовленостей. Сьогодні ми повинні показати людям, що і політика буває відкритою, а політики – чесними.

Сьогодні ми запрошуємо в свої лави всіх, хто дійсно хоче зробити область економічно сильною, а владу – чесною. Сьогодні ми з вами повинні віддати всю свою силу Україні, нашій області, а свою честь – людям.

Якщо ви амбітні і хочете зробит світ кращим, якщо ви хочете йти у владу для того, аби покращити життя людей, а не своє особисте, чекаємо вас! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми відкрито заявляємо, що йдемо на місцеві вибори у жовтні нинішнього року.

Ми воюватимемо за кожну ОТГ, за кожну місцеву раду і в тому числі -обласну. Наше з вами завдання – завести у місцеву владу максимальну кількість чесних політиків, тим самим перекрити доступ до ухвалення рішень і розподілу ресурсу різним політичним пройдисвітам і злодіям, які грабували область останні роки.

Ми вступаємо в битву за розум наших земляків, за гідне майбутнє людей похилого віку і наших дітей. Ми готові до політичних союзів лише з тими, хто сповідує наші цінності, розділяє наші погляди. А вони – дуже прості: «Влада повинна служити людям”…

Якщо ви сповідуєте такі ж принципи, ми готові до майбутніх коаліцій. Якщо ви йдете у владу, щоб грабувати, ми готові зустрітися з вами на політичному ринзі, де ми обов’язково переможемо, оскільки ми – єдина команда однодумців.

pravda

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *