Голова Сумської облради задекларував готівки більш ніж на 7 мільйонів гривень

Голова Сумської облради задекларував готівки більш ніж на 7 мільйонів гривень

Сьогодні, 29 травня, голова Сумської обласної ради Володимир Токар подав до НАЗК декларацію про майно і доходи за минулий рік.

Відповідно до неї, зарплата очільника облради склала понад 820 тис грн, 1,5 млн він отримав від продажу авто, 91 тис – пенсія, 11,5 тис – дохід від надання в оренду землі.

Із готівки Володимир Токар задекларував 280 тис доларів. Крім цього, у декларації він написав, що позичив іноземцю 9,5 млн грн і дружині 3,2 млн грн.

Дружина голови облради Ольга Токар минулоріч отримала 205 тис грн інвестиційного прибутку віл телерадіокомпанії «Майбуття» та 850 тис від ТОВ «Сумські Телекомсистеми», 840 тис грн – від відчуження нерухомого майна, 600 тис грн подарунку від чоловіка, 24 тис пенсії та 14 тис від надання в оренду землі.

Нагадаємо, вже 10 років сім’я Токар мешкає у будинку площею понад 400 кв. м., який розташований біля Меморіалу Слави.

Володимиру Миколайовичу належить 10 соток землі під цим будинком і ще дві земельні ділянки у Сумах площами 5,76 та 6,34 сотки, також він є власником будинку у Сумах на 344 кв.м. та квартири площею 37,8 кв.м., дружина має у власності нежитлове приміщення площею 264 кв.м.

По 2 гектари Володимир та Ольга Токар мають у Миколаївці Білопільського району.

Автопарк родин Токар минулоріч сладався з трьох елітних машин. У липні 2019 року Токар придбав MERCEDES-BENZ GLE 300D 4 MATIC за понад 2 млн грн, у жовтні його дружина стала власницею LEND ROVER RANGE ROVER за понад 3,5 млн грн. Також минулоріч вона володіла LEND ROVER RANGE ROVER SPORT за понад 2,7 млн грн.

Із цінного рухомого майна, окрім машин, Володимир Токар декларує телефон VERTU CONSTELLATION і годинник PERRELET.

Джерело: http://sumy.today/

pravda

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *