Будувати дитячий майданчик за мільйон у Сумах буде фірма ексдиректора комунального підприємства

Будувати дитячий майданчик за мільйон у Сумах буде фірма ексдиректора комунального підприємства

23 квітня у системі публічних закупівель ProZorro Управління капітального будівництва оприлюднило інформацію про укладений договір на нове будівництво дитячого майданчика по вулиці Інтернаціоналістів, 25.

Цікаво, що сам договір Управління капітального будівництва не оприлюднило, а лише цифровий підпис до нього. Згідно даних системи ProZorro, новий дитячий за 993,8 тис грн побудує ТОВ “БК “БАННЕРСТОР УКРАЇНА”. Його засновником і кінцевим бенефіціаром є Олександр Клюшник. З 2009 по 2013 рік пан Клюшник був також директором цього підприємства, після чого тодішній мер Сум Генадій Мінаєв призначив Олександра Клюшника директором комунального підприємства Сумської міської ради «Архітектура. Будівництво. Контроль». У 2015 році Олександр Клюшник балотувався до Сумської міської ради від Ліберально-демократичної партії, першим номером у якій до міськради йшов Анатолій Жук.

Що цікаво, на сайті відомого в Україні виробника дитячих майданчиків «InterAtletika» один з найдорожчих майданчиків (див. фото) коштує 450 тис грн.

Джерело: http://sumy.today/

pravda

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *