Сумчанин серед тих, хто втікав від обсервації з Борисполя зі словами «Еб..чая Украина» (відео)

Сумчанин серед тих, хто втікав від обсервації з Борисполя зі словами «Еб..чая Украина» (відео)

29 березня в Бориспіль прилетів літак з В’єтнаму, який безкоштовно доставив українців.

Їх доставив в’єтнамський бізнесмен за власний рахунок. Єдиною умовою було пройти двотижневу обсервацію в Україні. Українці підписали документи, але після прильоту відмовилися від обсервації, прорвали оборону аеропорту і роз’їхалися. У прориві брав участь і уродженець Сум, який знімав все це на відео, яке зберіг і виклав в Фейсбуці керівник UA:Суми Олександр Такул. Закінчив своє відео сумчанин словами:  «Прорвали оборону, провали, сука. Еб..чая оборона, Еб..чая Украина. А теперь нужно отсюда уходить».

Друзі, до вашої уваги відео, яке я скачав з інстаграму одного українського туриста, що повернувся в Україну з В'єтнаму. Ось посилання на його профіль (можливо вам буде цікаво) https://www.facebook.com/usi.zhikА поки ви дивитесь, я розкажу вам казочку про цілий літак дебілів і "єбучуюукраіну" Отже, жив собі один в'єтнамець. І був він бізнесменом багатим. І ось сталася в Світі біда люта, і тоді вирішив він найняти великий літак, щоб евакуювати своїх земляків в'єтнамців з України, де саме починався повний піхвець. І було в його країні консульство Українське. І проявило то консульство ініціативу, і домовилось із бізнесменом, щоб цим же літаком було перевезено українських туристів додому (щоб порожняк по небу не ганяти, і дівчинку Грету не засмучувати). І попросило консульство перевезти бідних українських туристів БЕЗКОШТОВНО. І погодився той бізнесмен. І ось, розуміючи ситуацію у Світі, розумні українські дипломати повідомили бідним українським туристам, що їм треба буде пройти 2-тижневу обсервацію по прильоті у Київ. І погодились українські туристи, і дали письмову згоду, бо цінують вони завжди шару різноманітну, і без вагань готові за неї пообіцяти що завгодно.Ну ось на цьому і закінчується цензурна частина казки, і починається суворий соцреалізм від "простий український нарід тм".Ви ж здогадуєтесь, як повели себе українські туристи, коли їхня сандаля ступила з трапу в'єтнамського літака на рідний асфальтобетон злітної смуги аеропорту " Бориспіль"? Правильно – вони начихали на свою згоду і обіцянку пройти обсервацію і силою прорвалися з будівлі терміналу. Ось вам відео з інстаграму одного такого "туриста", який весело і задорно коментує цю спецоперацію по кидку Української держави, яка хоч і кволо, але таки намагається не допустити тут катастрофи.Вобчєм, кінець цієї казочки на відео, яке закінчується словами "єбучаяукраіна".Отаке воно – нашеи насєлєнієапдейт: добре, що маю звичку скачувати відео, бо той покидьок передбачувано видалив його зі свого інстаграму :-)апдейт2: він вже і сторінки у фб деактивував…

Опубліковано Oleksandr Takul Неділя, 29 березня 2020 р.


pravda

One thought on “Сумчанин серед тих, хто втікав від обсервації з Борисполя зі словами «Еб..чая Украина» (відео)

  1. Вот из-за таких оленей и люди страдают. Неужели так трудно пройти карантин? Сидели б своем Вьетнаме! Наказывать надо такое! И Украина у нас отличная, просто народ конченый.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *