На Сумщині розгорнули палатки для скринінгового сортування хворих на коронавірус

На Сумщині розгорнули палатки для скринінгового сортування хворих на коронавірус

Десять тимчасових пунктів прийому хворих на коронавірус облаштували на Сумщині. Палатки розмістили на території районних лікарень. Про це під час брифінгу розповів голова Сумської ОДА Роман Грищенко, – повідомляє Суспільне.

Один із таких наметів уставили 29 березня й на подвір’ї Білопільської районної лікарні. Як розповів головний лікар Юрій Мартиненко, пункт запрацює у разі масового надходження пацієнтів. У ньому їх сортуватимуть, щоб хворі та здорові не перетинались.

За словами Юрія Мартиненка, у наметі працюватиме один лікар, який прийматиме по одній людині. Після огляду людин направлятимуть або в стаціонар, або додому – під нагляд сімейного лікаря. Намет – наскрізний, тобто люди заходитимуть з одного боку, виходити.

До 29 березня намет зберігався у військкоматі. Його придбали у 2018 році за гроші міського бюджету. Про це розповів військовий комісар Білопільського комісаріату Вадим Євтушенко. За його словами, раніше намет призначався для роти тероборони. Загалом намет може вмістити 50 людей.

pravda

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *