Сумська міська влада забула обіцянку відкрити сервісний центр водоканалу у центрі?

Сумська міська влада забула обіцянку відкрити сервісний центр водоканалу у центрі?

На сайті онлайн-петицій зареєстроване звернення «Щодо відкриття територіально доступного Сервісного центру з надання послуг КП “Міськводоканал” СМР в центрі міста до кінця 2020 року».

«Щодо відкриття територіально доступного Сервісного центру з надання послуг КП “Міськводоканал” СМР в центрі міста до кінця 2020 року. Минуло вже 5 років із моменту офіційних заяв в масмедіа щодо його створення, але наразі питання залишається невирішеним, у той час як за останній рік сумчани відчули безліч переваг в отриманні якісних послуг на сучасному рівні з мінімальною втратою часу через відкриття в місті 2-х додаткових центрів з надання адміністративних послуг, Сервісного центру ПАТ “Сумиобленерго”, Сервісного центру з питань Пенсійного фонду України в Сумській області. Давно має сенс надати можливість містянам отримувати в комфортних умовах якісне сервісне обслуговування від водопостачального підприємства-монополіста в місті. Затягування на роки відкриття Сервісного центру водоканалу є незрозумілим, неприйнятним і обурливим для мешканців міста», – пише авторка петиції Панасенко Ірина Миколаївна.

Дата початку збору підписів: 7 лютого 2020 р. До кінця збору підписів залишилось: 43 дні. Станом на 8 лютого петицію підписали 3 особи з 250 необхідних.

Джерело: http://sumy.today/

pravda

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *