«Біжи або помри»: в Україні з’явилась нова небезпечна гра

«Біжи або помри»: в Україні з’явилась нова небезпечна гра

Біжи або помри – дуже небезпечна гра для дітей. Суть гри полягає в тому, щоб перебігти жваву трасу в недозволеному місці і залишитися в живих.

За словами психологів, бігти або померти в основному вирішують діти 9-14 років. Це група найбільшого ризику.

Щоб уникнути трагедії, водіям радять бути пильними, якщо на узбіччі стоять підлітки, і не переходять дорогу на зелене світло.

Для України “Біжи або помри” не новина, перші випадки помічали ще минулого року. Тоді поліція звернулася із застереженням до батьків. Копи пояснили, що це – ризикована вулична гра, суть якої полягає у тому, щоб на мобільний телефон зняти, як гравці перебігають дорогу якомога ближче до транспортного засобу, який рухається, знайшла своїх прихильників у деяких країнах ближнього зарубіжжя.

За непідтвердженими даними, гра “Біжи або помри” прийшла до України з Росії, де вже є жертви. Своєю чергою батьки дітей забили на сполох і почали ділитися у соцмережах порадами, на що варто звернути увагу, щоб відвернути трагедію.

Зокрема, необхідно простежити, чи висипається дитина, особливо, чи спить у ранкові години. Також повинні насторожити малюнки китів, метеликів та єдинорогів.

pravda

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *